Ανακοίνωση αποτελεσμάτων επιτυχόντων στις Πανελλήνιες εξετάσεις 2021

Ανακοινώθηκαν από το υπουργείο Παιδείας τα αποτελέσματα, τόσο για την εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση μέσω πανελλαδικών εξετάσεων, όσο και για την εισαγωγή στα Δημόσια ΙΕΚ, μέσω του παράλληλου μηχανογραφικού δελτίου.

Συγχαρητήρια στους μαθητές, στους γονείς και τους εκπαιδευτικούς, που με αγάπη και επιμονή στάθηκαν αρωγοί στις προσπάθειες των παιδιών, στηρίζοντας με θυσίες τους στόχους και τα όνειρά τους.

Μια δύσκολη και επίπονη περίοδος έφτασε στο τέλος της και οι προσπάθειες και οι κόποι όλων των χρόνων επιβραβεύτηκαν με τον καλύτερο τρόπο, αποδεικνύοντας πως όταν υπάρχει θέληση, οργάνωση και προγραμματισμός, συνδυάζονται με επιτυχία.

Σας ευχόμαστε η επιτυχία σας αυτή να αποτελέσει την αρχή για μια νέα ζωή και λαμπρή επαγγελματική πορεία.

Θερμή παράκληση για τους επιτυχόντες του σχολείου μας, να παραλάβουν, όσοι δεν το έχουν κάνει ήδη, τη ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ τους ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΕΛ ΕΤΟΥΣ 2021.

Παναγιωτακόπουλος Ανδρέας

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ-ΣΤΙΣ-ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ-2021-ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΙ