Βραβεία αριστούχων μαθητών σχολικού έτους 2021-2022

Το ΙΔΡΥΜΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΙΑΦΛΑ ΜΠΑΛΟΓΛΟΥ προκηρύσσει, τη χορήγηση εφάπαξ χρηματικών βραβείων σε αριστεύσαντες μαθητές Δημοσίων Γενικών Λυκείων των Δήμων Πειραιά και Αιγιαλείας (Δημοτικές ενότητες Ακράτας, Αιγείρας και Διακοπτού). Απαραίτητη προϋπόθεση να είναι δημότες των εν λόγω Δήμων. Ειδικότερα, με βάση το Ακαδημαϊκό έτος 2021-2022, θα χορηγηθούν:

Τρία βραβεία για όσους αποφοίτησαν από την τρίτη λυκείου τον Ιούνιο του 2022 από τον Δήμο Πειραιά και από ένα βραβείο για όσους αποφοίτησαν από τα λύκεια του Δήμου Αιγιαλείας (Δημοτικές ενότητες Ακράτας, Αιγείρας και Διακοπτού) ήτοι: συνολικά έξι βραβεία ύψους χιλίων € (1000) έκαστο.

Πληροφορίες για τις προϋποθέσεις συμμετοχής και την υποβολή αιτήσεων θα βρείτε στο αρχείο που επισυνάπτεται.